Rabarbar, sem, cham i jafet. no, nie mogę się zdecydować.

studzienka-wrzeszcz-czerwiec-2013-401

……..
ps.

…minister finansów zapewniał (…) że odpowiadał „wyczerpująco i przekonująco” na pytania posłów. – Moje argumenty były druzgocące – zapewniał.

……..

Przewodniczący KOBE prof. Marian Wiśniewski przedstawiając analizę rządowego raportu mówił, że jest on płytki i bardzo powierzchowny. Dodał, że dokument ten jest wyraźnie stronniczy i został przygotowywany tak, by udowodnić, że
……..
Tak: jednak rabarbar.

10 odpowiedzi na “Wybory.”

  1. ps (22).
   Opozycja to ciemnota, przesądy i zabobony. I tacy ludzie walczą dziś brudnymi metodami z planowym unowocześnianiem kraju, w drodze do jasno oświeconej Europy… Wstyd.

   „Groby wampirów stanęły na drodze »średnicówce«”

   1. …”swoje lotniskowe ambicje mają kolejne lokalne władze: Gdynia, Radom czy chociażby warmińsko-mazurskie, które chcą przywrócić do życia słynny skądinąd port w Szymanach”.

   2. No to klops! A tu sezon urlopowy i Wojewodzki Koserwator Zabytkow z nadania partyjnego Pani XYZ jest na zasluzonym odpoczynku od kawusi, czyli na wywczasach w Chorwacji. Wroci i wyda decyzje w trybie plinym… koncem wrzesnia;)

    Gwoli ciekawstki, moj „monsz” pracuje teraz przy b. duzej inwestycji drogowej na b. bogatym w historie miejscu. Aby praca rowno terminowo szla, na kazde stanowisko odcinkowe przydzielone jest stanowisko 2 archeologow, ktorzy na biezaco wydobywaja/ zabezpieczaja skorupki. Archeolodzy sa pracownikami prywatnej firmy i zostali wynajeci do pracy przez gmine. Wystarczy odrobina rozsadku, mniej urzednikow i praca wre.

    1. to nie jest takie proste… cmentarz to nie byle skorupka: to często kilkadziesiąt, niekiedy (rzadziej oczywi.) nawet kilkaset lat…
     warstwy, warstwy, warstwy.
     (oczywiście można spytać, po co komu Przeszłość, gdy zapierdalamy do Postępu Ogólnoeuropejskiego. pytać jeszcze można.)

Możliwość komentowania została wyłączona.