Who buys them? Celebrities and politicians apparently, as well as Russian millionaires keen to fill the wall-space on their yachts. „I’ll also get commissioned by collectors who have a hole in their collection that can’t be filled because the original isn’t for sale,” she says.

Ray, 55, has just opened what she claims to be the world’s first copyist art gallery…

  How easy is it to copy a famous painting?
  Stuart Jeffries

7 odpowiedzi na “zamów sobie Bitwę pod Grunwaldem do kuchni (lub sypialni).”

 1. Dziękuję. Bitwa mi się nie zmieści w dodatku patrzenie na mordujących się do porannej kawusi… brrry
  ———–>
  A swoją drogą podrobione dzieła „luisavittona” to na lotniskach kobitom wydzierają i konfiskują i grzywną karzą. A jak ktoś Moneta po okazyjnej cenie do WC-etu zanabędzie to w ok. bo przecież żadna korporacja nie czuje się zagrożona kopiowaniem swojego produktu. Fujne te korporacyjne rządy. Tour de France kompletnie zniszczyły. Kibicujesz Pan albo drużynie telewizji sky albo jakieś naftowej firmy z Kazachstanu. Jak się z żadnym produktem utożsamić nie umiesz to… przestajesz być kibicem.
  Ustawki takie, że koleś pedałuje ale przed metą przestaje patrzy w tył i przepuszcza kolegę. Brytyjczykom dali wygrać znowu, bo potrzebna promocja i sponsorzy z Anglii. No bo w przyszłym roku Tour de France startuje w Wielkiej Brytanii. W kolejnych latach, żeby zdobyć kolejnych sponsorów, do wyścigu dopuści się holenderskie lesbijki, a wyścig będzie miał metę w Pekinie. Sztuka! – Sztuka korporacji!

 2. cieszę się, że Oboje — patrzycie optymistycznie w Pszy Szło (ść). gdyż stanowisko Pesymisty — ja zająłem; i nie dam się tak łatwo usunąć.
  (d. zde-Tronizować.)

  1. Nie jestem optymistką. Nie podobają mi się te kolarskie chudziny. Sportowiec z lat sześćdziesiątych to był gość co miał ciało, udo wyglądał jak facet, a nie jak niedorozwinięty nastolatek. Niech żyje klasyczna rzeźba! Klasyczna sztuka!

   1. Do muzeum pojdę może jeden raz. Ale mój syn za to do przedszkola nie pójdzie wcale, bo nie ma budżetu. Chory kraj. Jeszcze będą się bić o przecięcie wstęgi
    ZDEGUSTOWANY

    moje trzy grosze
    Podobno muzeum II wojny zostanie, ze względu na cięcia budzetowe, ograniczone tematycznie tylko do problematyki holocaustu
    billy

    ankieta trojmiasto.pl
    Czy często chodzisz do muzeum:

    – nie, w moim mieście nie ma muzem
    – nie, nikt nie chce mnie wpuścić do muzeum
    – nie, nie mam na to czasu
    – nie, pod warunkiem, że jest to gale… to znaczy muzeum handlowe
    redakcja alternatywna

Możliwość komentowania została wyłączona.