21 myśli na temat “piątek, 21 czerwca 2013 r.

   1. no.
    sytuacjonizm.
    właściwi Ludzie we Właściwym Miejscu z Wlaściwym Aparacikiem.
    (a o telefony wtedy – 1983 – nie było łatwo… [„Rozmowakontrolowanarozmowa…”])

    1. no, nie ma.
     (a kto ma zrobić? zaganiany jestem…)
     a Ajfona nie lubię, jakoś. ja = konserwatysta (Mak Owski choć.) to smeranie po Znajomych… (= nie wszyscy są fajni.)

     1. IPhona siła w prostocie i ilości aplikacji. I nic pan nie poradzisz – mozesz nie lubić.

      Sprzedam Nokię LUMIĘ 800 – TANIO. POLSKA DYSTRYBUCJA, BEZ SIMLOCKA.Stan idealny + dwuczęściowy amerykański pokrowiec balistyczny. Wszystko łącznie z pudełkiem oryginalne. Na priva poproszę jeśli są chętni.

      1. iphona? a Komu ja chcę coś radzić? (i po co mi ilość aplikacji: i tak czasu nie mam, na te 3, co zgrubnie opanowalem: photoshopa, indesigna i tego, no… no, tego… zapomniałem.)

       1. To takie techniczne „mulitikulti”;)) I ta mnogosc hasel i haselek. Chcesz pan cos kupic, podaj haslo, autoryzuj kolejnymi haslami itd itp. Transakcja sie nie powiodla, dostalam z banku list ze ktos chce spiratowac moja karte i oni mi ja zabezpieczyli i wylaczyli. A to Panie Makowski ja, ja sie chcialam „dobrac” do mojej kasy, tylko mi nie dali autoryzacji;)

    1. też mnie to wq. po 5 latach, jak nokję Nowoczesną używałem tę samą i się. (no to mam 2 nowe ;)

    1. Pszepana, czas dorosnac i sie pogodzic ze rodzina, spoleczenstwo i co tam Pan chcesz to zawsze jakis system ktory dazy do homeostazy. Zawsze sa jakies podsystemy, koalicje, grupy, podgrupy i zawsze sa outsiderzy. Kazdy z nas ma w systemie jakas role do odegrania. Resumujac przez jednych jestesmy naciskani, przez innych glaskani.

     —> A wracajac do tematu to stanowczo wole glaskac mezczyzne niz telefon. Smutne jest, ze tak duzo osob ma bardziej osobisty i czestszy kontakt ze swoim ekranikiem niz z ukochankiem/ukochanka.

  1. Jaja? chętnie; ale nie bardzo jest z czego — już całe Mleko rozlane. (a Lisy dawno w Kurniku rządzą.)

Możliwość komentowania jest wyłączona.