Zrzut-ekranu-2013-06-03-(godz.-06.36

10 odpowiedzi na “Dzień nowy.”

  1. łożył na Łoże dla Diskupa chyba.

   galon11:
   nie został ukarany dyscyplinarnie więc nikt mu nic nie zabierze, a pan mądry z PO niech się zajmie swoją pracą za którą bierze pieniądze, bo jak do tej pory to PO tylko wszystko podniosło, a ciekawe ile pan POseł dostanie jak go nie wybiorą, kupę szmalu za jedną kadencję

    ZUS startuje z nową kampanią edukacyjną. W ramach „Lata z Radiem„, będzie wspólnie z Polskim Radiem uczył obywateli zasad działania systemu emerytalnego. Akcja kosztuje 240 tys. zł.
 1. Kali ukraść krowa – dobrze.
  Kalemu ukraść – źle.

  Gorzej, gdy Kali sam sobie krowa…

  Przypomnijmy, posłanka Platformy Obywatelskiej w wywiadzie dla „Rzeczpospolitej” została poproszona o ocenę kilku obietnic pochodzących z programu wyborczego PiS. – One wszystkie są na takim poziomie, że brakuje słów. To kpiny z ludzi! – stwierdziła jednoznacznie. Dopiero po chwili prowadzący wywiad Robert Mazurek przyznał się do małej manipulacji. W rzeczywistości kolejne cytaty były wyciągnięte wprost z… programu PO.

  Teraz okazuje się, że autor wywiadu nie wziął pod uwagę zmian przy autoryzacji wywiadu – podał portal wPolityce.pl. Posłanka rozważała nawet wytoczenie Mazurkowi procesu, ale jak powiedział w rozmowie z portalem autor wywiadu, „Krajewska chyba się rozmyśliła i skasowała swoje groźby. Posłanka Platformy już nie straszy mnie procesem za wywiad w »Rzeczpospolitej«. Zasadniczo nie lubię sądów, ale trochę żałuję, bo byłoby ciekawie”.

  Od dziś zaprzestaję linkowania stron, które każdy średnio inteligentny szympans może sobie sam…

 2. Skandal i zdrada!!! Państwo jest świeckie. Pan prezydent może sobie witać artefakty wybranej religii jako osoba prywatna. Powinien stanąć przed trybunałem konstytucyjnym i być pozbawiony urzędu.
  I proszę prowadzić kraj w przyszłość Panie Prezydencie, a nie cofać go do biedy dwudziestolecia międzywojennego.

  1. nie przesadzałbym z tą biedą dwu­dzie­sto­le­cia międzywojennego… Kilka rzeczy zbudowano; i stoja do dziś — w przeciwieństwie do stadionów (itd.), które już się sypią.
   taki WSM np. — bardzo porządne osiedle, robotnicze, spółdzielcze, tolerancyjne…
   (fakt: mieszkania małe — ale za to jaki program społeczny! przestrzeń publiczna, poziom usług sąsiedzko-kooperatywistycznych…)

   1. Wyjątki od reguły. Pan nie fałszuje historii. Dzielenie zapałki na czworo nie jest przysłowiem – jest faktem historycznym – a wszystko znam z opowiadań, z pierwszej ręki.

    1. Panie: a spróbuj Pan dziś zapalniczkę podzielić na 4ro… no, nie da się. (A takie to były grube zapałki kiedyś.)

      1. Znaczy: zawsze jest jakiś Reżym. (no, może w indjah nie ma, wiadomo. tam sami chipisi.)

Możliwość komentowania została wyłączona.