Nadmienić trzeba, że zainteresowanie każdym z tych produktów (które dajemy zawsze podwójnie, żeby bracia nie bili się o zabawkę) trwa od około 10 do 30 minut. Po tym czasie zaczynają się nudzić i albo chowają się w środku, albo wędrują utartymi ścieżkami, co nie zawsze robi dobre wrażenie. Niestety tego typu objawy (stereotypia) występuje u większości niedźwiedzi polarnych w ogrodach zoologicznych – zaznacza szef zoo.

„…śmieją się, że wolność to tłok / Mamy dość mamy dość mamy dość / Już mamy dość / Wtedy idziemy do ZOO / Trawaaa… Tukan! …”

janerkabozena-IV1986-621modmn

……………….
ps.
a w Części Zagranicznej — polecamy blog: „Poland und Polen Lichtbild & Photographs – Roman von Flugzeug” — czasami krytyczne, lecz życzliwe Naszej Udręczonej Ojczyżnie spojrzenie zza Zachodnich Granic. kilku.
dobrze jest, gdy inni – nas doceniają; szczegolnie, gdy jest Za Co.

20 odpowiedzi na “Już nawet informacje z ZOO wydają mi się polityczne.”

  1. no, przeca napisałem: Minuta 2 sek. 14 — do sek. 17. tak: ta plama w Centrum (dolnym), z Prawej Na Lewą (tfu) się przemieszczająca.
   tyle mego Miejsca w Historii.

 1. Jak się ma 39 lat, pracuje się ciężko od 18 roku życia, to można mieć kilka zegarków – przekonuje w rozmowie tygodnia ”Gazety” minister Sławomir Nowak.

 2. Dziękuję serdecznie w imieniu redakcji i redaktora naczelnego Romana von Flug­zeuga za wzmiankę w tak znakomitym miejscu.

   1. Eeee. Oni skończyli się w momencie, kiedy nauczyli się grać 3. akordy.

  1. ja też kiedyś miałem: Radziecki (z tych: najszybszych zegarków świata.)

Możliwość komentowania została wyłączona.