Czy tylko ja mam takie coś: wyobrażenie chyba takie jakieś — że i dziś nic się nie wydarzy? nie tylko Ja… aa, to dziękuję.

← Poprzedni wpis

Następny wpis →

12 komentarzy

  1. 9a jednak nie miałem Racji: Miasto Niezwyciężone {gdzie chileristalin…} — po (PO?) raz kolejny po (PO!) legło…

    podstawiono autokary dla mieszkańców ewakuowanych z dwóch pobliskich siedmiopiętrowych budynków

  2. mr makowski

    (i to był wpis proroczy; Zdziś…)

    Rzecznik prasowy drugiej linii metra Mateusz Witczyński zaprzecza w rozmowie z Wirtualną Polską doniesieniom o możliwym wybuchu gazu.

  3. Chciałbym coś skomentować ale nic mnie nie obchodzi. Nawet wieczność.

  4. euro collapse

    WiecznyodpoczynekraczMIdaćpanie…

  5. Zawsze coś się dzieje.
    W części artystycznej „(…)widziałem na ulicach gaz(…)

  6. w domu Utopionego nie rozmawiać o bąbelkach (gazu).