Na co idą nasze podatki, skoro za wszystko trzeba płacić dodatkowo, czy to jest nasza wina, że tyle organów Państwowych zawiniło, przez co znaleźliśmy się w takiej sytuacji?

tak, Drogi Czytelniku: to nasza wina. sól ziemi soli potrawy w Urzędach (Lokalnych & Centralnych); a Kwiat Ustawodawców & Wykonawców — pasie się na naszych Łąkach…………………………
i proszę mi nie mówić (d. pisać), że staram się być „powierzchownie analityczny”. gdyż tylko o to idzie:

  jakie Społeczeństwo = taka Jego Głowa Rybia

wiatro od morza i pozłacane główki Naszych Dzieci-śmieci, naszych Starców-sra…
kupa żółta jak amber, jak gold…
(d. wspólna.)
………………………

Małgorzata Machowska (facebook)
Serwisy najpoważniejszych gazet pomagały AMBER GOLD zdobywać klientów w sposób nieuczciwy, często nie zamieszczając noty o tym, że tekst jest sponsorowany(GazetaPrawna) lub jak Rzepa bardzo delikatnie zaznaczając info, że art jest w sekcji programu partnerskiego

………………………
ps.

Grzegorz Sieczkowski (facebook)
Może nikt już nie pamięta, ale większość mieszkańców Warszawy, wolała, żeby metro odcinek przeprawy przez Wisłę pokonywało mostem. Wybrano wariant dużo droższy, nie mając zresztą uzasadnienia technicznego.

„Wybrano”? a kto… (gogol jakiś chyba.)
tak: to Nasza wina.

14 odpowiedzi na “nic nowego czyli Ale Głupole (z nas).”

 1. Nie znam się na budowie metra, ale już widzę jak w tamtych okolicach powstaje most i torowiska(Tamka!). Jesteśmy ta beztroskim narodem, że momentami aż trudno uwierzyć.

   1. „złotego Bursztyna na plaży znaleźć – DUZE KŁOPOTY FINANSOWE…”
    (z sennika egipskiego.)

    1. Słyszałam, że mają film o tym kręcić. Żeby był cykl cały: „Człowiek z marmuru”, „Człowiek z żelaza”, „Człowiek nadziei” (oficjalnie „Wałęsa”) i ten ostatni – „Człowiek ze złota”.

     1. Przed-ostatni.
      ostatni będzie „Człowiek z M6”
      {nieoficjalnie: „Cela nr6; 6×6, 12 współtowarzyszy Bankierów & Polityków w 1dnym”; dd. „12 Krasnoludków i Sierotka Józia Bąk”.}

  1. różnie mówią. czasem z niektórych wychodzi józia bączek…

   „Głos Wielkopolski” prezentuje 57-letnią poznaniankę, która po sprzedaży kawalerki ulokowała w dwóch parabankach: Amber Gold i Finroyal aż 200 tysięcy złotych. Według poznanianki jej lokaty zostały założone w… Alpen Gold (marka czekolady należąca do Kraft Foods).
   Jak mówi: – Była bardzo miła obsługa. Od razu częstowano mnie kawką, ciastkami.

Możliwość komentowania została wyłączona.