W najlepszym razie wybiorą wewnętrzną emigrację, na której Doda najwyraźniej żyje

  „Żakowski i Czapiński – czy młodzi uciekną z Polski?”

już po tym zdaniu mam ochotę Spierdalać…
(za pani joe blog)

12 odpowiedzi na “cytat z cytatu (ale i tak nic nie rozumiem. może dlatego, że z Profesora.)”

  1. a ja: Cześcią Naszych Temporów… (a już myślałem, że jestem Przeżytkiem i Skamieliną.)

 1. martwia sie ze Ygreki wyjada? oni nie wyjada. oni masowo wyjezdzaja. a co do Iksow to ponad polowy Iksow z mojej kalsy LO juz od lat nie ma w PL.
  Panie Makowski, gdzie oni „te wazne profesory i redaktory” zyja??? i co na codzien widza ze sie nie wstydza takich farmazonow publicznie plesc?

  wynika z tego, ze z ygrekow to tylko Doda w PL zostanie i chyba postawia ja przy autostradzie (tzw. nowe miejsca pracy) i bedzie zarabiac na Emerytury profesora i redaktora.

   1. ale niusik. dobre.
    starch sie bac co bedzie jak Pani Aleksandra i jej podobni umra.

  1. oooo!!!! Pan narzekasz ze sztuki malo, a tu i nawet wojsko okropnie oficjalne z gwiazdkami w sztuke wspolczesna sie bawi i przedstawienie plenerowe z gwozdzikiem dla Pana za Pana podatki robi!

   ps. zwariowali czy zawsze byli „nieteges”?

   1. a tak wogole to ja naszej armii zycze jak nalepszej kondycji finansowej bo umyslowo tak sie podlozyla ze sie z nia sadze o odszkodowanie i…no Panie Makowski powoli wygrywam prawie 2 mln pln troche glupio ze to z podatkow bogu ducha winnych Kowalskich, ale ponoc cel uswieca, a ja sobie za te pieniazki w 2015r mieszkanie na poludniu Francji chce zanabyc, Pan mnie zrozumie bo i morze i moule i cieplo no cel uswieca srodki aaa… i na parapet zaprosze-obiecuje!

Możliwość komentowania została wyłączona.