bardzo dobre wiadomości: jest sprawiedliwość. podobno ktoś wreszcie poszedł siedzieć za stan wojenny… (wiecie coś nt. temat? a bo na 1 stronie Gazety nie znalazłem…) i Pałac Kultury trzeba wyburzyć… no, zmienia się w kraju, zmienia: może wreszcie, po wyburzeniach – powstanie Muzeum Sztuki wreszcie, Nowoczesnej, jak nasza Ojczyzna.
jest Dobrze.
(i byłem wczoraj i widziałem, jak z naszych Pieniędzy, no, nie moich; ale — kwitnie już Sztuka Nowoczesna, tworzona przez zasłużonych Wychowawców Młodzieży, dla dobra przyszłych pokoleń. tak trzymać [a co tam u Was w życiu osobis…].)

4 odpowiedzi na “precz z Totalitaryzmem precz. telewizja nie kłamie. sztuka kwitnie”

  1. ale Plugawa Opozycja nadal jątrzy i szczuje: no, ludzie (?) bez sumienia, nierozumiejący Nowoczesności całkiem.
    no, wilki.
    wyją Siły Przeszłości.

    – Oficjalną stronę internetową Warszawy odwiedza 10 razy mniej osób, niż stronę Gdańska. Na naszej stronie w poradniku kibica są nieaktualne informacje, a mapa, która jest do pobrania, nie ma zaznaczonego stadionu Narodowego. Ale za to dowiemy się, gdzie jest nocleg w Ciechanowie czy Lublinie – oburzał się Wąsik.

  2. Szefowa miejskiego biura promocji przyznała, że w badaniach zleconych przez ratusz obcokrajowcy Warszawę postrzegają jako miasto szare i ponure. – Chcemy to zmienić, chcemy pokazać Warszawę taką jaką jest, czyli nowoczesną i europejską – zapowiedziała Ratajczyk.
    Jak konkretnie chce tego dokonać, nie powiedziała.

Możliwość komentowania została wyłączona.