w gigamarkecie naładuj do wózka duuużo – ale tylko greckie: oliwki, ser, Wino, statki…
pani w Kasie powie: – należy się XXL. nie płać. wzywają Kierownika. i doradców. i tysiąc Atletów.
po ciężkich, całonocnych negocjacjach Nadkierownik proponuje ci redukcję Twego zadłużenia wobec sklepu o połowę.
nadal nie płać. może wynegocjujesz – o 75%…
(„bierze się Tłustą świnię…”)

9 odpowiedzi na “„o dalszy dynamiczny rozwój módl się za nami…””

 1. jednak: jeszcze inaczej. nie płać, ale obiecaj, że zapłacisz w ratach z procentem (a do Kierownika: zainkasuj premię za świetny deal i przekonaj Dyrektora, że wszyscy się na procentach suto obłowicie). a potem zabieraj koszyk. a potem nie spłacaj.

  1. Poniżej przytaczamy niektóre przepisy określone w rozporządzeniu nr 3299/2004 w odniesieniu do projektów inwestycyjnych w sektor turystyczny na Krecie.
   (…)
   „Dla małych i bardzo małych przedsiębiorstw(według standartów UE, wypracowanych przez prawodawstwo UE w każdym z przypadków), można ubiegać się o subsydium lub dopłatę leasingową, będącą równowartością do dwudziestu procent (20%)kosztu przedmiotowej inwestycji. W przypadku przedsiębiorstwa średniego wysokość dopłat nie może przekroczyć dziesięciu procent (10%)”.

   Decyzja ministerialna definiuje w istocie dokładną wysokość dodatkowych dopłat…

   a więc: z tych 50 (%) — 20 (%) idzie (wraca? cofa się?) na dopłatę dla Przedsiębiorcy z UE — jeśli ja dobrze…
   (nie! na pewno niedobrze…)

 2. Ważne było to, co w nocy ustalą europejscy politycy. Oczywiście nad ranem ogłoszono sukces, który według mnie był bardzo mizerny. Dokapitalizowanie banków było i jest oczywistością. „Dobrowolna” redukcja długu Grecji o 50 procent być może rzeczywiście nie doprowadzi do ogłoszenia przez agencje ratingowe bankructwa (mimo, że de facto to jest bankructwo)…

Możliwość komentowania została wyłączona.