Szkoda czasu na pier… na nieistotne drobiazgi.

nieco-sztuki-ulicznej-wrzeszcz-2013

ps.
nieco banałów.

W miniony weekend na chodnik spadły duże kawałki mostu Poniatowskiego (…) W marcu tego roku, chwile grozy przeżyli kierowcy podróżujący Wisłostradą. Z konstrukcji mostu Gdańskiego odpadł półtorametrowy kawałek gzymsu i uszkodził jeden z przejeżdżających samochodów (…) Problemy są nawet z najmłodszą przeprawą: mostem Północnym. W asfalcie już tworzą się dziury…

  Rdza, dziury, odpadający beton. Urzędnicy: nie ma żagrożenia

……….

Co czeka nas w grudniu 2014?
Tego właśnie nie wie nikt, ale prognozy ministra Sławomira Nowaka (2 h 40 min z Gdańska do Warszawy) brzmią bajkowo.

bajka o żelaznym moście.

12 myśli na temat “Szkoda czasu na pier… na nieistotne drobiazgi.

 1. pomalowali ruinę na Euro, to nie dziwne, że odpada (Poniatoszczak)
  podobnie „remont” Centralnego #LOL
  bogaty kraj

 2. …za 66 melonów. tera dołożą 20 = 86. ale breżniew nie przyjedzie

  – W latach 60. przez Pabianice przejeżdżał Leonid Breżniew – opowiada Kałużny. – Zatrzymałem pociąg w Pabianicach, bo akurat pękła szyna. Widziałem jak Breżniew wygląda przez okno wagonu.

  1. Przejazdy w poziomie szyn
   W ramach modernizacji linii Warszawa – Gdańsk na szlaku Pruszcz Gdański – Gdańsk Południe pozostawiono 3 przejazdy w poziomie szyn. Takich miejsc do samej Warszawy będzie kilkanaście. Proponowany optymistyczny czas przejazdu po medernizacji na trasie Warszawa – Gdańsk w granicach 3 godziny 20 minut będzie zbliżony do czasu przejazdu Ex Kaszub w ubiegłym wieku przy obowiązującej od Nasielska do Warszawy szybkości rozkładowej 90 km/h.
   Ramzes

   (z komentarzy, tamże)

   1. To tak jak dzisiaj – kilku szaleńców wymaga od milionów poświęcenia życia, zdrowia, dzieci w imię obłąkanej ideologii i ambicji.

Możliwość komentowania jest wyłączona.